foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+421 54 788 2142
svida@svida.sk
Senior dom Svida

II. OLYMPIÁDA SENIOROV

 

V príjemnom prostredí areálu v zariadení sociálnych služieb Dotyky  v Medzilaborciach sa dňa 10.05.2016 uskutočnil II. ročník Olympiády seniorov. Seniori súťažili v zaujímavých disciplínach, ako sú štafeta s vajíčkom, hod zemiakom na cieľ, hod kruhom na cieľ, hod loptou na diaľku, hod šípkami a streľbou zo vzduchovej pušky.

Chceme poďakovať organizátorom tejto peknej športovej akcie za krásne strávený deň plný zážitkov a príjemných stretnutí s ľuďmi  ktorých si vážime a ctíme, ešte raz patrí poďakovanie za pekný deň.

 

 

 ŠIŠKY

A sú tu opäť fašiangy. Tešíme sa na ne a v duchu si pripravujeme, čím spríjemníme posedenie a tento krát to budú šišky. Pri ich realizácií sme si pozvali kolegyne a klientov, ktorí majú dobré spomienky na tento druh pochutiny. Celá príprava sa niesla vo fašiangovom duchu za príjemných tónov ľudovej hudby a kuchárskeho nadšenia. Sladké šišky boli odmenou pre všetkých.

FAŠIANGOVÁ ZÁBAVA

Čas radosti, veselosti nastal nám teraz, fašiangy vykúzlia úsmevy, tak sa už nemrač... Masky nás ukryjú, tak ako treba, nuž tešme sa, kým príde škaredá streda...hopsasa, tancuje veselá chasa, na peci pečie sa tučnučké prasa...“

Čítať ďalej: FAŠIANGOVÁ ZÁBAVA 

PRIATEĽSKÉ POSEDENIE ZAMESTNANCOV

Byť kolegami a kamarátmi zároveň je paráda, ale mať takýto silný kolektív aj čosi stoji. Preto v našom SDS  investujeme čas do vytvárania takýchto vzťahov. Naposledy sme tak urobili 22. januára. V piatok podvečer sme sa stretli v reštaurácii Bowling na zamestnaneckom posedení.

Čítať ďalej: PRIATEĽSKÉ POSEDENIE ZAMESTNANCOV 

Meniny na web
TOPlist


Copyright © DUKO Rights Reserved.